Ana Sayfa » Uzay » Aç Uzay 2 - Uzay

Oyunlar.bbs.tr'de Aç Uzay 2 - Uzay adlı oyunu oynamaktasınız. Aç Uzay 2 - Uzay oyunu 8672 kere oynandı. Final Savaşı - Uzay oyunu gibi Uzay Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Aç Uzay 2 - Uzay oyunu, Aç Uzay 2 - Uzay - Güzel galaksi Andromeda ve onun yükselen gücü. Burada yaşam savaşı veren uzaylılardan biri olun ve sizden gücsüz (küçük) uzaylıları yiyerek şişin, büyüyün ve koskocaman olun. Sizden güçlü uzaylıların sizi yemesine izin vermeyin! Bu oyunda ne kadar büyük olursanız aldığınız puanlarda o kadar büyük olacaktır.

Nasıl Oynanır : Aç Uzay 2 - Uzay Aç Uzay 2 - Uzay
Sol yön tuşu / A tuşu- Sola Haraket Etme.
Sağ Ok Tuşu / D tuşu- Sağa Haraket Etme.
Alt Yön Tuşu / S tuşu- Alta Haraket Etme.
Üst Yön Tuşu / W tuşu- Yukarı Haraket Etme.
Enter / shift tuşu- Ateş Etme.
Space (boşluk) tuşu- Oyunu durdurma.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !