Ana Sayfa » Helikopter » Avatar : Karşıya Geçme - Helikopter

Oyunlar.bbs.tr'de Avatar : Karşıya Geçme - Helikopter adlı oyunu oynamaktasınız. Avatar : Karşıya Geçme - Helikopter oyunu 6054 kere oynandı. Cehennem Saldırısı 2 - Helikopter oyunu gibi Helikopter Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Avatar : Karşıya Geçme - Helikopter oyunu, Avatar : Karşıya Geçme - Helikopter - Görevin düşman savunma sistemlerini yok edip tüm tutsakları kurtarmak.

Nasıl Oynanır : Avatar : Karşıya Geçme - Helikopter Avatar : Karşıya Geçme - Helikopter
Yön Tuşları - Helikopteri yönetme.
Space (Boşluk) Tuşu -Winçi indirme/ yukarı çekme.
Z - Bırakma.
C - Ateş Etme.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !