Ana Sayfa » Uzay » Cyber Ortek - Uzay

Oyunlar.bbs.tr'de Cyber Ortek - Uzay adlı oyunu oynamaktasınız. Cyber Ortek - Uzay oyunu 4512 kere oynandı. Demir Orman Korucusu - Uzay oyunu gibi Uzay Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Cyber Ortek - Uzay oyunu, Cyber Ortek - Uzay - Farklı gezegenlerde uçarak düşmanlarınıza alev kusun. İçinde azda olsa RPG öğeleri taşıyan bu oyunda silahlarınızı geliştirebilir ve kızarttığınız düşmanlarınızdan kazandığınız beceri puanları ile düzey atlıyabilirsiniz.

Nasıl Oynanır : Cyber Ortek - Uzay Cyber Ortek - Uzay
Yön Tuşları - Haraket etme.
A - 1. silah.
S - 2. silah.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !