Ana Sayfa » Helikopter » Deniz Saldırısı 1 - Helikopter

Oyunlar.bbs.tr'de Deniz Saldırısı 1 - Helikopter adlı oyunu oynamaktasınız. Deniz Saldırısı 1 - Helikopter oyunu 3973 kere oynandı. Bina Yıkma - Helikopter oyunu gibi Helikopter Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Deniz Saldırısı 1 - Helikopter oyunu, Deniz Saldırısı 1 - Helikopter - Save your ship by shooting enemy Helicopters and Submarines.

Nasıl Oynanır : Deniz Saldırısı 1 - Helikopter Deniz Saldırısı 1 - Helikopter
A, D - Haraket Etme Battleship.
Mouse(fare) - Aim and shoot at enemy helicopters.
S - bomb at Underwater Submarines.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !