Ana Sayfa » Yemek » Doğumgünü Pastaları

Oyunlar.bbs.tr'de Doğumgünü Pastaları adlı oyunu oynamaktasınız. Doğumgünü Pastaları oyunu 1698 kere oynandı. Uzman Aşçı: Omlet oyunu gibi Yemek Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Doğumgünü Pastaları oyunu, Yarın en sevdiğin kuzeninin doğumgünü! Onun için bir pasta yaparak onu şaşırtmak istiyorsun. En sevdiği hayvanın panda olduğunu biliyorsun, bu yüzden pandalı bir pasta yapmaya karar verdin! Tarifi takip et ve harika bir pasta yap. Kuzenin bu pandalı pastaya bayılacak!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !