Ana Sayfa » Beceri » Dubai Taksi

Oyunlar.bbs.tr'de Dubai Taksi adlı oyunu oynamaktasınız. Dubai Taksi oyunu 1305 kere oynandı. İp Cambazı - Beceri oyunu gibi Beceri Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Dubai Taksi oyunu, Taksi sürücüsü olmak kolay bir iş değil. Fakat Dubai'de taksici olmak daha da zor. Çok hızlı olmalısın ve yolcularını hiç bekletmemelisin. Engellere çarpma ve arabana hasar verme. Dubai sokaklarında taksi sürerken sana iyi eğlenceler diliyoruz!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !