Ana Sayfa » Macera » Eski Kral

Oyunlar.bbs.tr'de Eski Kral adlı oyunu oynamaktasınız. Eski Kral oyunu 4399 kere oynandı. Dinozor Saldırısı oyunu gibi Macera Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Eski Kral oyunu, Halkı tarafından çok sevilen çok iyi bir kraldın, ama bir gün hain bir asi gelip seni tahttan indirdi. Hayatının sonuna kadar normal bir insan olarak yaşayabilirdin ama aynı zamanda karını da kaçırdı. Bu seni çılgına çevirdi, ve intikam almaya yemin ettin. Haydi git krallığını yeniden ele geçir ve karın sevgili kraliçeyi o hainin elinden kurtar.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !