Ana Sayfa » Uzay » Galaksi İstilacıları - Uzay

Oyunlar.bbs.tr'de Galaksi İstilacıları - Uzay adlı oyunu oynamaktasınız. Galaksi İstilacıları - Uzay oyunu 40813 kere oynandı. Gama - Uzay oyunu gibi Uzay Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Galaksi İstilacıları - Uzay oyunu, Galaksi İstilacıları - Uzay - Space Invaders oyununun benzeri olan galaxy invaders geliştirilmiş ve ek özellikler eklenmiştir.

Nasıl Oynanır : Galaksi İstilacıları - Uzay Galaksi İstilacıları - Uzay
Sol/Sağ Tuşları- Gemiyi sola/sağa haraket ettirme
Sol Mouse(Fare) Tuşu- Lazer silahlarını ateşleme.
Control Tuşu- Roket gönderme.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !