Ana Sayfa » Klasik » Havalimanı Kafe

Oyunlar.bbs.tr'de Havalimanı Kafe adlı oyunu oynamaktasınız. Havalimanı Kafe oyunu 1952 kere oynandı. Sokak Dövüşcüsü - Eski Oyunlar oyunu gibi Klasik Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Havalimanı Kafe oyunu, Havalimanındaki bu kafe 24 saat boyunca açık! Eğer uçağınız rötar yaptıysa, vaktinizi burada geçirebilir ve bir şeyler atıştırabilirsiniz! Buradaki çalışanlar oldukça kibar ve yemekler çok güzel! Uçağınızı beklerken zamanın nasıl da su gibi akıp gittiğine şaşıracaksınız!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !