Ana Sayfa » Helikopter » Hedef Şerifi - Helikopter

Oyunlar.bbs.tr'de Hedef Şerifi - Helikopter adlı oyunu oynamaktasınız. Hedef Şerifi - Helikopter oyunu 3260 kere oynandı. Gökyüzü Helikopteri - Helikopter oyunu gibi Helikopter Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Hedef Şerifi - Helikopter oyunu, Hedef Şerifi - Helikopter - Shoot down as many enemy aircrafts as possible. Careful, it takes a lot to take them down.

Nasıl Oynanır : Hedef Şerifi - Helikopter Hedef Şerifi - Helikopter
Sol / Sağ Yön Tuşları - Haraket.
Space (Boşluk) Tuşu - Ateş Etme.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !