Ana Sayfa » Mario » Hızlı Pastacı

Oyunlar.bbs.tr'de Hızlı Pastacı adlı oyunu oynamaktasınız. Hızlı Pastacı oyunu 1737 kere oynandı. Flugtag Yarışı oyunu gibi Mario Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Hızlı Pastacı oyunu, Çok ünlü bir pastacıda çalışıyorsun. Şu sıra işler çok yoğun, bu yüzden zamana karşı yarışman gerekiyor! Müşteriler siparişlerini sabırsızlıkla bekliyor, ve siparişlerinden azıcık farklı olan bir pastayı bile kabul etmeyecekler. Bu yüzden istedikleri pastanın resmine iyice bak ve zaman dolmadan aynısını yap!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !