Ana Sayfa » Zeka » Kasap Bertie

Oyunlar.bbs.tr'de Kasap Bertie adlı oyunu oynamaktasınız. Kasap Bertie oyunu 1534 kere oynandı. Evcil Hayvan Kuaförü oyunu gibi Zeka Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Kasap Bertie oyunu, Bertie bir seri katil. En azından öyle olmak üzere. Mahallede gezecek, hedeflerini öldürecek, sonra da polise yakalanmadan kaçacak. Polislere yakalanmaması için arkasını iyi temizlemesi gerekiyor! Her yeni bölümde Bertie daha iyi bir seri katil olmak için yeni görevler tamamlamak zorunda. Bol şans!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !