Ana Sayfa » 3 Boyutlu » Kayak Becerisi - 3 Boyutlu

Oyunlar.bbs.tr'de Kayak Becerisi - 3 Boyutlu adlı oyunu oynamaktasınız. Kayak Becerisi - 3 Boyutlu oyunu 3771 kere oynandı. Hummer Futbol 2 - 3 Boyutlu oyunu gibi 3 Boyutlu Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Kayak Becerisi - 3 Boyutlu oyunu, Kayak Becerisi - 3 Boyutlu - Dağ yamacından aşağı kayarken çılgınca zıplayıp farklı haraketler yapabilirsiniz fakat bunları yaparken dikkali olmaya çalışın ters veya yanlış yapılan haraketler sağlığınızın azalmasına neden olabilir.

Nasıl Oynanır : Kayak Becerisi - 3 Boyutlu Kayak Becerisi - 3 Boyutlu
Kayak takımı kullanımı:
Üst Ok- Hızı Arttırma.
Alt Ok- Yavaşlama.
Sol Ok- Sola Dönme.
Sağ Ok- Sağa Dönme.

Performans:
C- Basılı tutunca çömelir bırakınca zıplar.
ASDF- Her karakter için özellikler farklıdır.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !