Ana Sayfa » 3 Boyutlu » KOL Spor : Kayak - 3 Boyutlu

Oyunlar.bbs.tr'de KOL Spor : Kayak - 3 Boyutlu adlı oyunu oynamaktasınız. KOL Spor : Kayak - 3 Boyutlu oyunu 4753 kere oynandı. Riskli Viski - 3 Boyutlu oyunu gibi 3 Boyutlu Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : KOL Spor : Kayak - 3 Boyutlu oyunu, KOL Spor : Kayak - 3 Boyutlu - Kayak takımınızla karlı tepeleri aşın havada 360 derecelik dönüşlerle ve attığınız taklalarla puan alın.

Nasıl Oynanır : KOL Spor : Kayak - 3 Boyutlu KOL Spor : Kayak - 3 Boyutlu
Havada:
Sol/Sağ yön tuşları- Dönme.
Üst Ok- Takla atma.

Karda:
Space (boşluk) tuşu- zıplama.
Sol/Sağ yön tuşları- Dönme.
1- Zıplama + Kuruk kapması.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !