Ana Sayfa » Macera » Kurtarıcı

Oyunlar.bbs.tr'de Kurtarıcı adlı oyunu oynamaktasınız. Kurtarıcı oyunu 1929 kere oynandı. Ben 10 Göldeki Canavar oyunu gibi Macera Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Kurtarıcı oyunu, Ülkene sonsuz barış ve bolluk getirme görevi için sen seçildin! İnsanların sana bu konuda çok güveniyor. Bunu başarmak için büyülü ormana gidip korkunç canavarlarla savaşmalısın. Sahip olduğun her şeyi bu uğurda kullanarak korkunç canavarları yenmelisin. Bu arada küçük bir hatırlatma: Bu yolculuktan şimdiye kadar hiç kimse sağ dönmedi!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !