Ana Sayfa » Helikopter » Mezuniyet Günü - Helikopter

Oyunlar.bbs.tr'de Mezuniyet Günü - Helikopter adlı oyunu oynamaktasınız. Mezuniyet Günü - Helikopter oyunu 3838 kere oynandı. Gergedan Helikopteri - Helikopter oyunu gibi Helikopter Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Mezuniyet Günü - Helikopter oyunu, Mezuniyet Günü - Helikopter - Santas presents are scattered all over the North Pole. You have to fly out and pickup all of them with your Chopper!

Nasıl Oynanır : Mezuniyet Günü - Helikopter Mezuniyet Günü - Helikopter
Üst yön tuşu - Forward.
Alt yön tuşu - Backward.
Sol Ok - Turn Left.
Sağ Ok - Turn Right.
Space (Boşluk) Tuşu - Up.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !