Ana Sayfa » Helikopter » Minik Helikopter - Helikopter

Oyunlar.bbs.tr'de Minik Helikopter - Helikopter adlı oyunu oynamaktasınız. Minik Helikopter - Helikopter oyunu 3598 kere oynandı. Mezuniyet Günü - Helikopter oyunu gibi Helikopter Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Minik Helikopter - Helikopter oyunu, Minik Helikopter - Helikopter - Bu minik helikopteri uçurabildiğiniz kadar uzağa uçurmaya çalışın fakat duvarlara dikkat edin, ve gelen düşmanları vurun.

Nasıl Oynanır : Minik Helikopter - Helikopter Minik Helikopter - Helikopter
Space (Boşluk) Tuşu - Uçma.
Sol / Sağ Yön Tuşları - Haraket.
Alt Yön Tuşu - Ateş Etme.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !