Ana Sayfa » Helikopter » Öğretici Balta - Helikopter

Oyunlar.bbs.tr'de Öğretici Balta - Helikopter adlı oyunu oynamaktasınız. Öğretici Balta - Helikopter oyunu 3994 kere oynandı. Cehennem Fırtınası - Helikopter oyunu gibi Helikopter Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Öğretici Balta - Helikopter oyunu, Öğretici Balta - Helikopter - Görev (Campaign) ve hayatta kalma (Survival) modlarından herhangi biriyle oyanayabileceğiniz bu oyunda roketinizi fırlatın ve düşmanları vurmaya çalışın. Roketin gidiş hızına göre düşmanların önüne doğru fırlattığınız roketlerinizle vurduğunuz her düşmandan belli bir miktar para kazanıyorsunuz. Her düzey sonunda kazandığınız paralarla kendinizi geliştirebilir ve kaybettiğiniz enerjiyi geri alabilirsiniz.

Nasıl Oynanır : Öğretici Balta - Helikopter Öğretici Balta - Helikopter
Mouse(fare) nişan alma ve ateş etme


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !