Ana Sayfa » Yemek » Papa'nın İçecek Dükkanı

Oyunlar.bbs.tr'de Papa'nın İçecek Dükkanı adlı oyunu oynamaktasınız. Papa'nın İçecek Dükkanı oyunu 11318 kere oynandı. Penguen Lokantası - Yemek Oyunları oyunu gibi Yemek Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Papa'nın İçecek Dükkanı oyunu, Papa içecek dükkanı için garson arıyordu. İlanı görünce dayanamadın ve başvurdun, çünkü ilanda kasabada sadece 12 kişi yaşadığı yazıyordu. Stressiz ve rahat bir iş olacağını umarak başladın, ama başladığın gibi kasabaya bir gemi dolusu insan geldi. Hepsi de Papa'nın içecek dükkanına akın etti! Papa'yı yüzüstü bırakma ve müşterilere siparişlerini tam istedikleri gibi hazırlayarak teslim et!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !