Ana Sayfa » Klasik » Piramit Koşucusu - Klasik

Oyunlar.bbs.tr'de Piramit Koşucusu - Klasik adlı oyunu oynamaktasınız. Piramit Koşucusu - Klasik oyunu 4807 kere oynandı. Baterist - Müzik Oyunları oyunu gibi Klasik Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Piramit Koşucusu - Klasik oyunu, Piramit Koşucusu - Klasik - Pick up all the gold of the level without getting caught by the gorilla.

Nasıl Oynanır : Piramit Koşucusu - Klasik Piramit Koşucusu - Klasik
Yön Tuşları / Mouse(fare) - Haraket Etme.
Z, X - Dig a hole.
Shift - level Preview.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !