Ana Sayfa » Nişan » Profesörün Hatası

Oyunlar.bbs.tr'de Profesörün Hatası adlı oyunu oynamaktasınız. Profesörün Hatası oyunu 1888 kere oynandı. Kraliyet Okçusu oyunu gibi Nişan Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Profesörün Hatası oyunu, Yıllarca süren çalışmalar sonunda bir sonuca bağlandı ve çılgın bir profesör dünyayı zombi saldırısından kurtaracak makineyi icat etti! Fakat tam makineyi çalıştırmak üzereyken odaya bir zombi girdi ve zamanda yolculuk yaparak geçmişe gitti. Artık dünyanın kurtulma şansı tamamen bitmiş olabilir! Kahramanımız ise zombiyi durdurmak için peşinden giden profesörü ve dünyanın geleceğini kurtarmanın peşinde. Ona yardım et ve dünyanın bu zombi istilasından kurtulmasını sağla!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !