Ana Sayfa » Helikopter » ROFL Saldırısı - Helikopter

Oyunlar.bbs.tr'de ROFL Saldırısı - Helikopter adlı oyunu oynamaktasınız. ROFL Saldırısı - Helikopter oyunu 3261 kere oynandı. Cehennem Vuruşu - Helikopter oyunu gibi Helikopter Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : ROFL Saldırısı - Helikopter oyunu, ROFL Saldırısı - Helikopter - As an elite Rofler, your goal is to kill as many enemies of different kinds as possible before they finish you in their territory. Show them who rules. Good luck and enjoy!

Nasıl Oynanır : ROFL Saldırısı - Helikopter ROFL Saldırısı - Helikopter
WASD - Haraket Etme.
Fare(Mouse) - Hedef Alma ve Ateş Etme.
Space - Drop bomb.
Q / E - Launch missile.
Shift - Hold to activate shield.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !