Ana Sayfa » Beceri » Şaşkın Ninja

Oyunlar.bbs.tr'de Şaşkın Ninja adlı oyunu oynamaktasınız. Şaşkın Ninja oyunu 1417 kere oynandı. Sinirli Sonic oyunu gibi Beceri Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Şaşkın Ninja oyunu, Sen bir ninjasın ama ninja olmak için gereken bütün yeteneklere sahip değilsin. Bu yetenekleri bazı farklı tiplerdeki canavarlarla savaşarak elde edebilirsin. Bu canavarları yakalamak için elinde lazerin olacak. Hepsini köşeye kıstır ve öldür! Bu sırada açtığın sandıklardan da sana iyi bir ninja olma yolunda yardımcı olacak yetenekler toplayacaksın. Bol şans!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !