Ana Sayfa » Zeka » Sel: Başlangıç

Oyunlar.bbs.tr'de Sel: Başlangıç adlı oyunu oynamaktasınız. Sel: Başlangıç oyunu 1199 kere oynandı. Zombiye Dönüştür oyunu gibi Zeka Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Sel: Başlangıç oyunu, Kuklanın lava selinden kurtulması gerekiyor. Sana verilen eşyaları öyle bir şekilde diz ki kuklan serbest bırakıldığında lava değmesin. Aklında bulundurman gereken önemli bir nokta şu: kuklanın bir iskeleti yok. Bu yüzden serbest kaldığında ayakta duramayacak. Bunu hesapla ve eşyaların üzerinden lava düşmesine izin verme!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !