Ana Sayfa » 3 Boyutlu » Shockwings - 3 Boyutlu

Oyunlar.bbs.tr'de Shockwings - 3 Boyutlu adlı oyunu oynamaktasınız. Shockwings - 3 Boyutlu oyunu 3787 kere oynandı. Zengin Yarışçı - 3 Boyutlu oyunu gibi 3 Boyutlu Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Shockwings - 3 Boyutlu oyunu, Shockwings - 3 Boyutlu - See how good a dogfighter you are in this flight simulator. Pick where you want to fly, the time of day, and the cloud density.

Nasıl Oynanır : Shockwings - 3 Boyutlu Shockwings - 3 Boyutlu
1- Cockpit view
2- Rear view
3- Target view
4- fly-by view A
5- fly-by view B
5- follow view B
A- Autopilot toggle
P- Airplane cycle
TAB or Button 3- Target cycle
Mouse Position- Joystick
D/C- Throttle
Z/X- Rudder
Mouse button or button1- Weapon Launch
'w' or button2- Weapon Cycle
H- HUD color cycle
B- HUD brightness cycle
PageUp- Increase timescale
PageDown- Decrease timescale
Dot key- Pause
ESC- Return to Menu


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !