Ana Sayfa » Macera » Uzaylılar Evine

Oyunlar.bbs.tr'de Uzaylılar Evine adlı oyunu oynamaktasınız. Uzaylılar Evine oyunu 2135 kere oynandı. Seker Diyari 2 - Macera oyunu oyunu gibi Macera Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Uzaylılar Evine oyunu, Bu şirin uzaylı feci bir kaza geçirdi ve bizim gezegenimize düştü. Kendi gezegenine dönüp arkadaşlarıyla yeniden buluşmak için sabırsızlanıyor. Her bölümde uzay gemisine ulaşmasına yardımcı olur musun? Uzaylıyı klavyendeki ok tuşlarıyla kontrol edebilir, X tuşuyla daha kıvrak bir hale gelmesini sağlayabilirsin. Ama bu haldeyken zıplayamazsın. Uzaylının sağ salim eve döndüğünden emin olmak için bütün bölümleri bitirdiğine emin ol!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !